Na reklamy nereaguju, okamžitě je mažu a pisatele blokuju!

Za barem II.

Dosoutěženo - Za barem #62

31. srpna 2012 v 19:31 | Kerria
Poslední úkol letní soutěže je tu. Máme shrnout své dojmy ze soutěže. Chvíli váhám, jestli se do toho pustit, ale mami si rozhodně zaslouží zpětnou vazbu.

Krmení s adrenalinem - Za barem #45

30. srpna 2012 v 18:22 | Kerria
45. úkol soutěže za barem je pro mě poněkud diskriminační. Kde tu, sakra, mám vzít divou zvěř. Jediný lesík v okolí je velikosti městského parku. Rybníků je sice v okolí víc, ale i naše místní koupaliště má větší plochu vody než ty louže, kterým se tu tak honosně říká a to nemluvím o přístupu vhodném snad jen pro kaskadéry. Dalo by se říct, že veškeré krmení divé (tedy nedomestikované) zvěře se u nás provádí nedobrovolně, dokonce proti naší vůli. Zvláště patrné je to u krmení komárů. Když jsem nad tímto úkolem přemýšlela, jestli je nějaká možnost ho splnit, vzpomněla jsem si, že jedno divé zvířátko občas přecejen krmíme a dokonce občas i dobrovolně.

Ujíždíme na marmeládě - Za barem #49

28. srpna 2012 v 23:03 | Kerria
Naše rodina ujíždí na marmeládě, a to doslova ve velkém stylu. Kdysi dávno, pradávno, když jsem tu byla první rok, vyrobila jsem 50 skleniček marmelády a měla obavy, jestli to není zbytečně moc. Vždyť bychom museli sníst 1 skleničku týdně! Nebylo. Někdy na začátku jara marmelády došly. Postupně jsem došla k počtu 80 čtvrtlitrových skleniček za rok. Většinu z toho stihneme sníst, na začátku další marmeládové sezóny míváme méně než 10 sklenic z předchozího roku. Sestava druhů je každý rok jiná, protože vždycky se něco neurodí. Letošní rok byl obvzlášť mizerný. Takže jen 4 druhy a to ještě díky bráchovi, který mi věnoval meruňky.

Miniaturní večeře - Za barem #18

7. srpna 2012 v 22:39 | Kerria
Splnění tohoto úkolu je vlastně vedlejším produktem. Už když jsme plánovali náš výlet do Jeseníků, chtěla jsem s Honzíkem stavět domečky pro lesní skřítky. Jelikož u nás nemáme žádný les, ještě neměl možnost si tuto hru vyzkoušet. Když vyšlo zadání tohoto úkolu, bylo jasné, že domeček bude obohacen i o slavnostní tabuli.

2 minuty stačí - Za barem #32

7. srpna 2012 v 0:47 | Kerria
Někteří se možná upamatují, že na téma rychlé večeře už jsem článek sesmolila, a mnohým přišel vtipný. Jelikož z komentáře poroty není jednoznačně poznat, zda provedení uznáva, či nikoliv, pro jistotu jsem si toto zadání zopakovala.

Rychlovka k večeři - Za barem #32

2. srpna 2012 v 22:16 | Kerria
Pokud vyhlašovatelka soutěže měla na mysli teplou večeři, tak asi zklamu. Vařím ráda a takřka pořád, ale za 5 minut se tak-tak dá stihnout ohřát párek nebo uvařit čaj. Cokoliv složitějšícho vyžaduje minimálně dvojnásobný čas. Pardon, ještě jsem zapomněla na hotovky, které jen stačí ohřát v mikrovlnce. Ale ty u nás nejsou v oblibě, takže musím vymyslet něco jiného.

Čokoládovník - Za barem #1

25. července 2012 v 10:15 | Kerria
Se značným zpožděním plním zadání prvního úkolu v soutěži "Za barem II."

 
 

Reklama