Na reklamy nereaguju, okamžitě je mažu a pisatele blokuju!

Svět blogu

Přátelům v administraci

12. listopadu 2010 v 17:38 | Kerria
Přátelé v administraci blog.cz,
už před několika týdny jsem navrhovala za téma týdne právě "Téma týdne". A několik lidí se k mému návrhu přidalo. Je velká škoda, že jsme nebyli vyslyšeni. Ale tohle téma se také hodí k tomu, abych vyjádřila svůj názor na téma týdne jako takové.

Zemětřesení v Autorském klubu

28. října 2010 v 20:30 | Kerria
V Autorském klubu se včera večer zachvěla zem. Celé správcovské komando složilo své funkce a odešlo z domény blog.cz. Bez varování, bez vysvětlení, bez omluvy. Na blogu AK se objevil jen stručný článek s nadpisem Autorský klub končí. V textu nic bližšího, jen že zájemci si mohou o informace napsat na e-mail.

Jak jsem psala Obšťastník

15. října 2010 v 18:11 | Kerria
Psát něco na předem dané téma je svým způsobem výzva. Zvláště, pokud chcete, aby váš článek nebyl jen tak obyčejný. To asi ví každý, kdo se někdy pokoušel něco psát na téma týdne.
Obšťastník je magazín Autroského klubu, zveřejňovaný na klubových stránkách. Jeho obsah tvoří sami členové klubu. Témata i slohové útvary, případně grafické zpracování, jsou předem dány.

Kam mizí komentáře?

4. října 2010 v 18:30 | Kerria
Tak co, uhádli jste moji hádanku?

Hádanka na dnešní den

4. října 2010 v 17:30 | Kerria
Dnes mám pro vás připravenou hádanku. Najdete několik rozdílů mezi těmito dvěma obrázky?

To se mi líbí

3. října 2010 v 18:49 | Kerria
Administrátoři blog.cz nám nabídli novou funkci. Tlačítko "To se mi líbí", které virtuálně spojuje blog s facebookem. Mnoho lidí tuto službu vítá, ale snad ještě více ji odmítá. A co si o tom myslím já? Zatím nevím. Rozhodla jsem se tlačítko vyzkoušet.

Růžové blogísky

30. srpna 2010 v 19:38 | Kerria
Poslední dobou jsem si povšimla s jakým pohrdáním s v autorském klubu mluví o Růžových blogíscích. Teď nemám na mysli jejich barvu, i když ta růžová u zmíněných blogů dominuje, proto se jim tak říká. Slovy Růžový blogísek jsou označovány blogy holčiček a mladých slečen.

Úspěch se neodpouští

16. srpna 2010 v 14:53 | Kerria
V posledních dnech vyšly na srdci blogu dva články týkající se Natalie Sadness. Reakce pod nimi se mi ani nechce číst. Po pár komentářích jsem toho nechala. Kde se v lidech bere tolik zloby a zášti? Že by závist?

Návštěvnost a propagace

9. srpna 2010 v 19:50 | Kerria
Návštěvnost je jednou z nejdůležitějších věcí při blogování. Kdo tvrdí, že ho nezajímá, lže. Proč by jinak zveřejňoval své myšlenky na internetu, když nestojí o to, aby to lidé četli. To si můžu psát a ukládat jen do nějaké složky v PC...

Zobrazení na titulce 2

31. července 2010 v 20:58 | Kerria
Sorry, že se opakuju. Včera jsem psala o tom, že se mé články na titulní straně zobrazují se zpožděním. Dnes to mám i s důkazy:

Zobrazení na titulce

30. července 2010 v 18:57 | Kerria
Už mě to fakt štve. Proč se moje články na titulní straně blog.cz zobrazují s tak obrovským zpožděním? Chápu, že se články načítají v určitých intervalech, ale hodinové zpoždění už je snad trošku moc!

Hledám SB, Zn. Jen vážně!

26. července 2010 v 17:12 | Kerria
Inzerce - Seznámení - Ona hledá Ji
Vdaná 35/168, 2 děti, všestranných zájmů, s vlastním blogem, hledá dívku 16-20 let též s vlastním blogem ke spřátelení. Zn. Jen vážně!

Ne, nejsem úchyl, skutečně hledám zajímavé blogy -náctiletých.

Blbé téma?

7. července 2010 v 17:22 | Kerria
Téma týdne "Krutomluv". Přiznám se, že už v okamžiku, kdy jsem toto téma spatřila na monitoru mě napadl článek. Ne tento, ale jiný. Je připravený ke zveřejnění koncem týdne. K napsání tohoto mě inspirovali ostatní blogeři. Sice jsem se nechala inspirovat, ale přesto si myslím, že budu originální. To co teď napíšu tu snad ještě nezaznělo.

Zrození blogera

6. dubna 2010 v 19:01 | Kerria
Možná by se na začátek slušelo napsat něco málo o sobě. Jenže co? Kdo jsem? Jakou mám rodinu? Jak žiju?... To po čase zjistíte z mých článků. Je zbytečné se o tom nějak moc rozepisovat.
Ale kdo tedy vlastně jsem?
 
 

Reklama