Na reklamy nereaguju, okamžitě je mažu a pisatele blokuju!

Svět blogu

Dnes naposledy

10. ledna 2013 v 16:46 | Kerria
S blogem už jsem se rozloučila před pár dny. Ale přislíbila jsem, v případě zájmu, recenzi domény, kam jsem se přestěhovala. Dnes to tedy bude o pise.cz.

Má trpělivost i blog jsou u konce

6. ledna 2013 v 23:12 | Kerria
Není vám na mém blogu něco divné?
Nemáte dojem, že tu něco chybí?

Ano, chybí tu menu.

Už toho mám vážně dost! Jako by nestačilo to, co se děje na Srdci, v AK, nová titulka a další věci, o nichž se příliš nemluví! Už asi měsíc mi nejdou do menu přidat žádné položky. Prý nejsem sama, podobné problémy má více blogerů. Vždy zůstane jen jedna - ta, kterou umístím na první místo. No což, jsem holka šikovná a vyřešila jsem to celkem šikovně, i když trošku krkolomě. Celé menu jsem udělala ve volitelném boxu, a pokud chci něco přidat, tak to tam prostě dopíšu, případně nakopíruju. Dá to práci, ale je to řešení.

Dnes jsem konečně chtěla předělat seznam oblíbených blogerů: Vyměnit text za ikonky, přidat pár nových lidí a ty neaktivní vymazat. A k tomu i nějaké drobné změny v jiných položkách. Zabralo mi to asi hodinu práce a když konečně kliknu na uložit.... Výsledek sami vidíte. Celé menu je v pr.....

Už se mi to za poslední měsíc stalo několikrát: párkrát mi zmizel článek, menu už dvakrát - dnes je to potřetí. Myslela jsem, že jsem se třebas někde uklikla a omylem všechno smázla. Proto si poslední dobou dávám víc pozor. Vím jistě, že tentokrát jsem se neuklikla!

Moje trpělivost s tímto serverem právě přetekla. Končím!

Děkuji všem za přízeň, kterou jste tomuto blogu věnovali, za všechny komentáře, které jste tu kdy napsali a vůbec za všechno, co jste pro mě nevědomky udělali. Jestli budete chtít, můžete mě navštívit na

kerria.pise.cz

Pise.cz je jednoduchá a příjemná doména. Krom toho má pár funkcí navíc, které zde chybí, a které jsou moc příjemné jak pro uživatele, tak čtenáře. Pokud by byl zájem, uveřejním zde ještě recenzi na tento server. A to by byl poslední článek.

PS: Co bude s Blogosvětem zatím nevím. Nemám už chuť nějak tmelit komunitu, kterou se snaží vyšší místa ničit. Na druhou stranu je za ním hodně práce a nejen mé...

Bloglovin.com

3. ledna 2013 v 15:54 | Kerria
Poněkud nevhodný "vánoční dárek" ve formě nové úvodní strany blog.cz přinesl i něco dobrého. Po definitivním zjištění, že funkce "výpis článků oblíbených blogerů" nebude obnovena jsem začala bádat nad tím, jak se k těmto informacím dostat jinou cestou. Díky článku Arvari i několika dalším doporučením jsem se zkusila zaregistrovat na bloglovin.com a jsem z něj nadšená. Kam se na něj hrabe původní titulka blogu!

Shrnutí posledních dní blogu

2. ledna 2013 v 15:14 | Kerria
Závěr uplynulého roku nám "zpříjemnil" dárek programátorů blog.cz. Diskuze kolem nové titulky byla bouřlivá. Dnes už všechny připomínky zmizely v propadlišťi dějin, a to doslova (komentáře byly smazány). Nevím, jestli měla stávka šanci něco změnit. Děkuji všem za účast i za projevené sympatie.

Zahajuji stávku

23. prosince 2012 v 23:59 | Kerria
Jak jsem avizovala, od 24.12. do 1.1. včetně vstupuji do stávky proti nové titulce blog.cz. To znamená, že v uvedené době zde nebudou publikovány žádné nové články. Kdo má zájem, může se ke stávce přidat.

Požaduji:
  1. Okamžitý návrat výpisu nových článků oblíbených blogerů
  2. Výpis naposledy komentovaných článků

Protestní stávka

22. prosince 2012 v 10:05 | Kerria
Změny titulní strany blog.cz se tentokrát fakt nepovedly. Blogování ztrácí smysl. Jak máme upevňovat komunitu, když nám sebrali k tomu vhodné nástroje? Pokud někdo není v AK nebo nepíše na TT, tak má pramalou šanci, že k němu zbloudí nějaký návštěvník.

Na svém blogu vyhlašuju

Protestní stávku


Stávka začne 24.12.2012 a skončí až po Novém roce. V té době zde nebudou publikovány žádné články, poslední vyjde zítra.

Plastická operace

10. prosince 2012 v 13:39 | Kerria
Už nějakou dobu připravuju na svém blogu změny. A když už změny, tak žádné drobné kosmetické úpravy, ale rovnou pořádná plastika. Tiše jsem v zákulisí třídila své články, připravovala nové rubriky a přesouvala sem některé články z mých dalších blogů. Zároveň jsem oslovila několik blogerů, zabývajících se grafikou s prosbou o nový design pro můj blog. Bohužel, nikdo z nich neměl ani tolik slušnosti, aby napsal, že na mě a můj blog kašle. Nakonec jsem vtipně zneužila tématu týdne "To, co potřebuji" a vyhlásila konkurz přímo tady s nadějí, že se někdo ozve sám.

Potřebuji vaši pomoc

25. listopadu 2012 v 16:50 | Kerria
Potřebovala bych toho hodně, ale s většinou mi nepomůžete. Jsou však dvě věci s nimiž byste mi pomoct mohli.
  • Sháním správce pro Blogosvět.
  • Hledám někoho, kdo by mi tady na "Ženě v domácnosti" udělal nový design.
Podrobnosti pod perexem

Další týden v Blogosvětě

28. října 2012 v 18:30 | Kerria
Blogosvět se prosazuje poměrně pomalu, ale to jsem vlastně čekala. Prorazit vedle "služebně" staršího blogu s velmi podobnou náplní je těžké. Proto se snažím přinášet co možná nejzajímavější informace. Od minulého článku zde na mém soukromém blogu uplynul více jak týden. Ráda bych vám opět připomněla, co vám za tu dobu Blogosvět přinesl.

Co nového v Blogosvětě

18. října 2012 v 17:48 | Kerria
Ráda bych pozvala všechny, kteří jej ještě neznají na Blogosvět. Blog s informacemi o dění v blogovém světě se docela úspěšně rozjel a našel si první stálé čtenáře. V minulém týdnu dostal nový design, který lépe vystihuje podstatu blogu. Díky Davídkovi jsme i na Facebooku. Po řadě úvodních článků konečně přinesl i první informace o dění.

Nový informační blog

8. října 2012 v 15:32 | Kerria
Dle mého názoru je konkurence zdravá. Proto dovolte abych vás pozvala na nový informační blog, který jsem před pár dny spustila.

Všichni víte, že už tu jeden blog s takovou náplní je. Proč tedy další?

S kůží na trhu

3. října 2012 v 17:30 | Kerria
Napsat cokoliv kamkoliv na internet je poměrně adrenalinový sport. Váš názor uvidí stovky, možná i tisíce lidí. A až na vyjímky už ho nikdy ze sítě nevymažete. Přesto to spousta lidí (včetně mě) dobrovolně dělá. A občas za to každý slízne nějaký ten virtuální kopanec.

Další bouře v AK

31. července 2012 v 23:32 | Kerria
Už od pátku to v blogosvětě opět vře, a to díky přijetí Lotty Biondi do Autorského klubu. Ačkoliv k této kauze vyšlo už mnoho článků, cítím také potřebu se vyjádřit. A vezmu to asi ze široka.

Jen tiše naslouchám

24. září 2011 v 14:28 | Kerria
Poslední dobou je na mém blogu docela ticho. Nějak nestíhám říct ostatním vše, co mám na srdci. Mami nedávno psala k tématu, že na filozofování je potřeba ticho a klid, proto ženy, zvláště matky, nebývají filozofkami. Nepotřebuji klid. Přemýšlím nebo chcete-li filozofuji stále a o všem. Zpestřuje mi to nudnou a nezáživnou práci ať už v domácnosti, nebo v současném zaměstnání. Dokonce ani štěbetání Hozníka, manžela nebo spolupracovníků mi nepřekáží. Přemýším si o tom, o čem se mluví a v duchu to zkoumám ze všech stran. Občas mě při tom napadají skutečně zajímavé věci, o něž bych se ráda s vámi podělila. Jenže se nedostává času, a tak jsem tiše.

Debilem snadno a rychle

14. května 2011 v 17:57 | Kerria
Aneb návod, jak z virtuální pře vyjít vítězně a zároveň z vašeho protivníka udělat debila.

Okradli mě

12. května 2011 v 21:29 | Kerria
Internet je místo, kde vás mohou poměrně snadno okrást. Právě jsem se o tom sama přesvědčila. Už skoro dva měsíce vedu v Autorském klubu rubriku Fotíme na téma týdne. Účast sice není nijak závratná, ale to jsem nikdy neměla v plánu. Řekněte sami, bavilo by vás prohlížet si stovku podobných fotografíí? Mě teda ne.

Je to rok

6. dubna 2011 v 19:01 | Kerria
Přemýšlela jsem, kdy vlastně má můj blog narozeniny. A došla k závěru, že je to dnes. Přesně před rokem jsem poprvé klikla na tlačítko zveřejnit článek. Neškodilo by trošku zrekapitulovat mé dosavadní působení v blogovém světě.

333 ztracených iluzí

4. března 2011 v 17:32 | Kerria
Tento týden byl v blogovém světě ve znamení ztracených iluzí. A to doslova. Autorský klub totiž prošel očistou v podobě zhodnocení kvality členských blogů, aby se mohl zaskvět na titulce znovu v plné kráse.

Končí další etapa klubu

24. února 2011 v 17:57 | Kerria
Od odchodu Krutomluva neuběhl ani jeden celý rok a autorský klub má už v pořadí třetí, tentokrát nucenou správu. Nejásám, nesmutním. Ale jsem zvědavá, co to nakonec přinese. Autorský klub mi přirostl k srdci. Ne kvůli propagaci na titulce, ale kvůli komunitě a možnosti účasti v projektech nebo klubových akcích.

Kdo chce v AK cenzuru?

29. prosince 2010 v 22:38 | Kerria
Není to tak dávno, co se v Autorském klubu otřásla země. Původní správci klubu si zbalili fidlátka a bez vysvětlení zmizeli v nenávratnu. Nechali nám tu jen poplašný článek na rozloučenou a nového správce Tiskaře.
 
 

Reklama