Na reklamy nereaguju, okamžitě je mažu a pisatele blokuju!

Leden 2013

Dnes naposledy

10. ledna 2013 v 16:46 | Kerria |  Svět blogu
S blogem už jsem se rozloučila před pár dny. Ale přislíbila jsem, v případě zájmu, recenzi domény, kam jsem se přestěhovala. Dnes to tedy bude o pise.cz.


Má trpělivost i blog jsou u konce

6. ledna 2013 v 23:12 | Kerria |  Svět blogu
Není vám na mém blogu něco divné?
Nemáte dojem, že tu něco chybí?

Ano, chybí tu menu.

Už toho mám vážně dost! Jako by nestačilo to, co se děje na Srdci, v AK, nová titulka a další věci, o nichž se příliš nemluví! Už asi měsíc mi nejdou do menu přidat žádné položky. Prý nejsem sama, podobné problémy má více blogerů. Vždy zůstane jen jedna - ta, kterou umístím na první místo. No což, jsem holka šikovná a vyřešila jsem to celkem šikovně, i když trošku krkolomě. Celé menu jsem udělala ve volitelném boxu, a pokud chci něco přidat, tak to tam prostě dopíšu, případně nakopíruju. Dá to práci, ale je to řešení.

Dnes jsem konečně chtěla předělat seznam oblíbených blogerů: Vyměnit text za ikonky, přidat pár nových lidí a ty neaktivní vymazat. A k tomu i nějaké drobné změny v jiných položkách. Zabralo mi to asi hodinu práce a když konečně kliknu na uložit.... Výsledek sami vidíte. Celé menu je v pr.....

Už se mi to za poslední měsíc stalo několikrát: párkrát mi zmizel článek, menu už dvakrát - dnes je to potřetí. Myslela jsem, že jsem se třebas někde uklikla a omylem všechno smázla. Proto si poslední dobou dávám víc pozor. Vím jistě, že tentokrát jsem se neuklikla!

Moje trpělivost s tímto serverem právě přetekla. Končím!

Děkuji všem za přízeň, kterou jste tomuto blogu věnovali, za všechny komentáře, které jste tu kdy napsali a vůbec za všechno, co jste pro mě nevědomky udělali. Jestli budete chtít, můžete mě navštívit na

kerria.pise.cz

Pise.cz je jednoduchá a příjemná doména. Krom toho má pár funkcí navíc, které zde chybí, a které jsou moc příjemné jak pro uživatele, tak čtenáře. Pokud by byl zájem, uveřejním zde ještě recenzi na tento server. A to by byl poslední článek.

PS: Co bude s Blogosvětem zatím nevím. Nemám už chuť nějak tmelit komunitu, kterou se snaží vyšší místa ničit. Na druhou stranu je za ním hodně práce a nejen mé...

Vánoční ohlédnutí

4. ledna 2013 v 18:16 | Kerria |  Napsáno životem
Vánoce pro mě začaly setkáním s přáteli z tajči. Sice letos už cvičit nechodím (chybí finance), ale stále mám možnost se účastnit mimořádných setkání. Letos jsme se sešli až těsně před Vánoci - v pátek. Na začátku setkání jsme měli něco jako meditaci. Všichni jsme si stoupli do kroužku, chytili se za ruce a na chvíli se tzv. "zastavili". Potom jsme si dávali nehmotné "dárky" - každý vyslovil jedno slovo, které je pro něj důležité a které by přál i ostatním. Zazněla mnohokrát láska, přátelství, domov... ale i spousta jiných slov. To moje bylo "rodina". Pak už začala zábava. Jako obvykle jsme si udělali velikánskou hostinu, protože každý opět přinesl spoustu dobrot, v množství více než nutném. Poprvé jsem ochutnala suši (japonské tradiční jídlo z rýže a syrových ryb), musím říct, že mi chutnalo. Sama jsem upekla domácí mini-rohlíčky a měla radost, že se během setkání všechny snědly. Jako každý rok se promítaly fotky z akcí uplynulého roku, kterých jsem se tentokrát z různých důvodů nemohla účastnit. Bylo mi tam moc dobře ani se mi nechtělo domů.

Bloglovin.com

3. ledna 2013 v 15:54 | Kerria |  Svět blogu
Poněkud nevhodný "vánoční dárek" ve formě nové úvodní strany blog.cz přinesl i něco dobrého. Po definitivním zjištění, že funkce "výpis článků oblíbených blogerů" nebude obnovena jsem začala bádat nad tím, jak se k těmto informacím dostat jinou cestou. Díky článku Arvari i několika dalším doporučením jsem se zkusila zaregistrovat na bloglovin.com a jsem z něj nadšená. Kam se na něj hrabe původní titulka blogu!

Shrnutí posledních dní blogu

2. ledna 2013 v 15:14 | Kerria |  Svět blogu
Závěr uplynulého roku nám "zpříjemnil" dárek programátorů blog.cz. Diskuze kolem nové titulky byla bouřlivá. Dnes už všechny připomínky zmizely v propadlišťi dějin, a to doslova (komentáře byly smazány). Nevím, jestli měla stávka šanci něco změnit. Děkuji všem za účast i za projevené sympatie.