Na reklamy nereaguju, okamžitě je mažu a pisatele blokuju!

Trošku se proletíme

2. prosince 2012 v 20:35 | Kerria |  Všechno možné
Tak mi také bylo nabídnuto jedno teplé místečko v letadle. A protože nemám zrovna nic rozumnějšího na práci... A protože jsem po týdením háčkovacím výstavkovém maratónu poněkud vyšťavená na to, abych vymýšlela vlastní námět na článkek... Prostě proletět se občas letadlem neuškodí!


Otázky vymýšlela Mengano:

1. Do jaké míry se ztotožňuješ s pořekadlem "bližší košile než kabát"?
Jelikož mám svá naivně telecí léta za sebou a život mi občas pěkně nabančil, tak se pomalu ale jistě toto pořekadlo stává mým životním krédem.

2. Dovedl/a bys odpustit svému blízkému člověku něco opravdu hodně špatného?
Pravidelní čtenáři mého blogu vědí, že dovedla a poslední roky prakticky nic jiného nedělám, ačkoliv vím (nebo možná právě proto?), že se dotyčná osoba nikdy nezmění.

3. Existuje na naší současné politické scéně alespoň jeden člověk, o kterém můžeš říct, že si ho lidsky vážíš?
Vážím si mnoha lidí, většinou jen do té doby, dokud nevstoupí do politiky. Pak se ukáže, že jsou to stejní hajzlíci jako všichni ostatní.

4. Proč chodíš/ nechodíš k volbám?
K volbám zatím chodím. Občas se taky sama sebe ptám: Proč? Odpověď je jednoduchá. Jsem rukojmí našeho volebního systému. Naše zákony mi prostě nařizují, že se voleb MUSÍM zúčastnit buď aktivně nebo pasivně. Nemám možnost nebýt v konečném součtu voličů.
Volit chodím, přestože je mi jedno kdo tam bude sedět. Ale za mě tam rozhodně nikdo z nich nesedí. Já jsem odevzdala platný hlas, ale zároveň ani jednoho z nich nevolila.

5. Myslíš, že je možné vydržet s jedním partnerem celý život?
Určitě, ale musí si člověk hned na poprvé vybrat správně. To se však stává zřídka.

6. Bojíš se budoucnosti?
Ani ne.

7. Která je tvoje nejlepší vlastnost?
Přiznám se, že na tuto otázku nedokážu odpovědět. Mám spoustu vlastností, které jsou všeobecně považovány za dobré, ale mě často komplikují život. A pak mám i spoustu těch špatných. Ale jsem s jejich vzájemnou kombinací spokojená a věřím, že ve výsledku jsem dobrý člověk.

8. Myslíš, že by se mělo povolit užívání lehkých drog (např. marihuana)?
Ne. Úplně stačí, že máme legální alkohol. Ale ten by asi zakázat nešel, neboť ho obsahuje spousta léčiv, kosmetických přípravků, čistících prostředků apod. Marihuanu k ničemu nepotřebujeme a těch pár opravdu nemocných, kterým mírní bolesti, by ji mohli dostat v lékárně na předpis, stejně jako jiné drogy.

9. Existuje něco, bez čeho si svůj život nedokážeš představit?
Je spousta věcí bez nichž jsem se léta dokázala obejít a nijak mi nechyběly. Je dost pravděpodobné, že bych se bez nich obešla i dál, ale představit si to nedovedu.

10. Existuje něco, co k svému životu vůbec nepotřebuješ?
Určitě je toho víc, ale já třebas vůbec nepotřebuju cigarety.

11. Šly ti moje otázky hodně na nervy?
Kdyby šly tak bych se na to vykašlala.

Let končí, další cesta nebude. Jednak jsem líná vymýšlet otázky a druhak netuším, koho se ještě zeptat (většina už vyhlídkový let absolvovala).
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 mengano mengano | E-mail | Web | 3. prosince 2012 v 10:07

Děkuju za odpovědi :-)

Komentáře jsou uzavřeny.


Aktuální články

Reklama