Na reklamy nereaguju, okamžitě je mažu a pisatele blokuju!

Listopad 2012

Výstava drobného zvířectva

30. listopadu 2012 v 19:08 | Kerria |  Aktuálně
Tento víkend se nese v duchu výstav. Zítra je u nás tradiční adventní výstavka na kterou jsem opět připravila pár drobností. A dnes jsme odhlásili Honzíka ze školky a všichni tři vypravili do Přerova na výstavu drobného zvířectva.

Podobné výstavy probíhají snad všude, kde existuje nějaká pobočka Svazu chovatelů. Mnozí z vás také nějakou navštívili, možná i s dětmi. To však není nic v porovnání s Přerovem. Hala velikosti sportovního stadionu je doslova našlapána klecemi s nejrůznějšími zvířátky. Procházeli jsme mezi slepicemi a kouhoutky všech možných velikostí a barev. Ty nejmenší nebyly větší než holub.

Potřebuji vaši pomoc

25. listopadu 2012 v 16:50 | Kerria |  Svět blogu
Potřebovala bych toho hodně, ale s většinou mi nepomůžete. Jsou však dvě věci s nimiž byste mi pomoct mohli.
  • Sháním správce pro Blogosvět.
  • Hledám někoho, kdo by mi tady na "Ženě v domácnosti" udělal nový design.
Podrobnosti pod perexem

Naše smečka - Čivavy

19. listopadu 2012 v 19:26 | Kerria |  Napsáno životem
Ráda bych vám představila naši smečku. Chovu psů se věnujeme už velmi dlouho a za tu dobu prošlo naším domovem několik různých plemen. Začínali jsme s pinči, později k nim přibyli mopsíci, které jsme si velmi oblíbili. Ale mops je poměrně náročné plemeno a s příchodem Honzíka jsme zjistili, že na to nestačíme. Nedalo se nic dělat, ale mopsíci museli z domu. Našli jsme jim nové pánečky a naše domácnost na čas osiřela.

Pořádně velký pták

12. listopadu 2012 v 21:24 | Kerria |  Aktuálně
Svátek svatého Martina je pro nás významným dnem. Jednak kostel v naší obci je zasvěcen právě tomuto světci, to znamená, že máme hody. A potom, to je to hlavní, v tento den jsme si před 11 lety s mým mužem řekli ANO.

Co nebo kdo je kurva?

7. listopadu 2012 v 16:41 | Kerria |  Všechno možné
Přišlo mi to mailem a docela pobavilo. Nejsem sobec, tak se s vámi podělím.

Zeptali jsme se dětí, co znamená slovo kurva a jak to dopadlo?
Esterka, 8. roků: Kurva je ta, která neumí zaparkovat. Alespoň podle tatínka.
Miško, 6 roků: Kurva je Sparta, protože otec vždycky říká: "Kurva Sparta, kurva Sparta", nevím, co je to Sparta, ale asi také nějaké neslušné slovo…
Žofka, 6 roků: Kurva? To je neslušné slovo, co vyslovuje tatínek, pokud mu nejde počítač.
Peťo, 7 roků: Kurva je taková teta, která spí s takovými strýčky kteří nedokáží spát sami, protože se bojí tmy.
Zorka, 6 roků: Kurva je ta, která je velmi namalovaná a nemá peníze na šaty, proto stojí při cestě a od strýčků řidičů si bere na šaty peníze.
Petra, 6 roků: Kurva je taková teta, která pracuje pouze večer, protože tehdy chodí tatínkové z práce unavení, a ona s nimi debatuje. I já bych chtěla být jednou kurva …
Milan, 4 roků: Kurva je pes u sousedů, protože štěká nad ránem, táta je rozhořčen a říkal, že zavraždí tu kurvu psa. Podle mě kurva je nějaký pes, jako například knírač, jen je hlučnější.
Brigitka, 7 roků: Kurva je taková teta, která sexuje za peníze. Vím to, protože jsem se zeptala tatínka. Ale nevím, co to je sexovat, protože táta mi to už neřekl.
Vierka, 5 roků: Kurva je naše teta, protože maminka říkává, že už zase přijde ta kurva si půjčit peníze, a tehdy vždy přijde naše teta.


Asi bychom si měli před dětmi dávat víc pozor na pusu.

Pomůžeme?

1. listopadu 2012 v 8:01 | Kerria |  Aktuálně

http://skrz.cz/tomasek


Jak mnoho se dá říct jedním slovem.
Ale někomu jedno slovo nestačí, proto raději přidám pár dalších na vysvětlenou: