Na reklamy nereaguju, okamžitě je mažu a pisatele blokuju!

Další týden v Blogosvětě

28. října 2012 v 18:30 | Kerria |  Svět blogu
Blogosvět se prosazuje poměrně pomalu, ale to jsem vlastně čekala. Prorazit vedle "služebně" staršího blogu s velmi podobnou náplní je těžké. Proto se snažím přinášet co možná nejzajímavější informace. Od minulého článku zde na mém soukromém blogu uplynul více jak týden. Ráda bych vám opět připomněla, co vám za tu dobu Blogosvět přinesl.


Krom pravidelného Infokoutku, který shrnuje vše zajímavé, co se za uplynulý týden událo, nebo co jsme objevili a zatím na to neupozornili, vyšlo i několik dalších článků. Nenapadlo by mě, že jednou z nejvytíženějších rubrik by mohla být Síň slávy, ale momentálně je tomu tak. Minulý týden vyšly hned dva články: Urban legend očima dětí a Čalamáda June v novinách. Další článek je připraven k publikaci na příští týden.

V rubrice Navštivte blog se vám snažíme představit zajímavé blogy. Tentokrát jsme vám představili blog rozhovorů Ptáme se. Máme připraveno několik dalších článků, které postupně zveřejníme. Určitě se máte na co těšit. Mimochodem, do této rubriky může přispět článkem každý z vás. A po pravdě, jelikož stále vedu blog sama, tak bych i nějaké příspěvky "zvenčí" uvítala.

Dále jsme představili rubriku zamyšlení, k níž nás ispirovala dřívější rubrika v AK s názvem "Úhel pohledu". I na obsahu této rubriky se můžete podílet vlastními úvahami na jakékoliv téma.

Obsah rubriky Soutěže a projekty je zcela v režii vás blogerů. Kdokoliv pořádá nějakou akci, má možnost pozvat ostatní k účasti formou krátkého článku, obrázku, či videa. Tentokrát vás zve Axi, abyste se k ní připojili na Halloween.

Stále hledám někoho, kdo by mi s Blogosvětem pomohl. Potřebuju někoho, kdo by byl ochotný psát články do rubriky Síň slávy, případně se chtěl podílet na dalších připravovaných rubrikách a projektech, které si zatím (kvůli času) netroufám rozjet. Samozřejmě, pokud přijdete sami s nějakým nápadem na vylepšení obsahu Blogosvěta, dostanete prostor.

Do budoucna připravujeme různé soutěže a projetky, máte se tedy na co těšit. A zítra ráno vyjde další pravidelný Infokoutek s přehledem zajímavostí v blogovém světě.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 David Pavel Bachmann David Pavel Bachmann | E-mail | Web | 28. října 2012 v 19:00

Jen ten, kdo se někdy pustil sám do rozjíždění dobrého projektu ví, jak nesnadno se dobré věci prosazují. Blogosvět sleduju a líbí se mi! Ale jako se vedle dokonalého Linuxu prosadily Windows, ze všech dobrých limonád Coca-Cola a ze všech výborných zpěváků fašista Landa, tak se i blogosvět bude prosazovat velmi obtížně. Tím ti vůbec nechci brát chuť to dělat! Kdyby se všichni talentovaní a dobří vykašlali na své dílo s tím, že blbější se prosazuje snadněji, nebylo by v tomhle světě k žití! Moc ti fandím a i když nechci nic slibovat, třeba někdy článek pošlu.

2 Kerria Kerria | E-mail | Web | 28. října 2012 v 19:54

[1]: Zatím to nehodlám zabalit. Od začátku jsem věděla, že nebude snadné se prosadit vedle zavedeného blogu. Tyto články by měly fungovat především jako pozvánky na Blogosvět pro ty, kteří o něm zatím nevědí, nebo se ho snaží ignorovat (třebas kvůli pomluvám od konkurence).

Komentáře jsou uzavřeny.


Aktuální články

Reklama