Na reklamy nereaguju, okamžitě je mažu a pisatele blokuju!

Co nového v Blogosvětě

18. října 2012 v 17:48 | Kerria |  Svět blogu
Ráda bych pozvala všechny, kteří jej ještě neznají na Blogosvět. Blog s informacemi o dění v blogovém světě se docela úspěšně rozjel a našel si první stálé čtenáře. V minulém týdnu dostal nový design, který lépe vystihuje podstatu blogu. Díky Davídkovi jsme i na Facebooku. Po řadě úvodních článků konečně přinesl i první informace o dění.Z jistých důvodů musela být publikace pravidelného Infokoutku přesunuta na nedělní večer, ačkoliv mě se tento termín příliš nehodí. Dále jsme vám představili zcela jistě originální blog ZTRACEN, který je koncipován jako hra. První bloger, v tomto případě blogerka, vstoupila do síně slávy. Nedávná diskuze na Srdci ohledně potřebnosti dvou menu nás inspirovala k projektu "Hledá se blog s nejdelším menu". Blogerka Vilemína Vás zve na autorské čtení své knihy - protože se jedná o kuchařskou knihu, bude to i s ochutnávkou. A pomalu přibývají odkazy na blogery, kteří jsou schopní a hlavně ochotní udělat vám design.

Stále vítáme jakoukoliv pomoc s přípravou Blogosvěta, zvláště pak vlastní články do rubrik. Těm, co už něco napsali, děkuji. Ráda bych postupně představila jednotlivé blogerské kluby. Jelikož o nich mnoho nevím, oslovila jsem jednotlivé správce s prosbou o vlastní "medailonek". Prosba však zůstala zatím bez odezvy.

Náplň Blogosvěta je pestrá. Připravujeme další projekty, nové rubriky i různé soutěže, ale už takhle je toho na nás dva (mě a grafika) hodně. Nikdo další zatím neprojevil zájem o spolupráci. Rozšíření tedy budou muset počkat až nás bude víc. Pokud tedy máte chuť se podílet na blogu, který má šanci se zařadit mezi nejúspěšnější projekty, přihlašte se!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Chloë Noir Chloë Noir | E-mail | Web | 18. října 2012 v 18:44

Skutočne zaujímavý projekt. Určite to budem sledovať :)

2 Kerria Kerria | Web | 18. října 2012 v 18:58

[1]: Děkuji, ať se ti líbí i nadále.

Komentáře jsou uzavřeny.


Aktuální články

Reklama