Na reklamy nereaguju, okamžitě je mažu a pisatele blokuju!

Dosoutěženo - Za barem #62

31. srpna 2012 v 19:31 | Kerria |  Za barem II.
Poslední úkol letní soutěže je tu. Máme shrnout své dojmy ze soutěže. Chvíli váhám, jestli se do toho pustit, ale mami si rozhodně zaslouží zpětnou vazbu.


Za barem II #62: Hodnocení velké prázdninové soutěže Za barem II

Jelikož jsem se zúčastnila, tak je asi zřejmé, že soutěž jako taková se mi líbila. Kdyby se mi nelíbila, tak přece nesoutěžím, to dá rozum, ne? Zadání některých úkolů mi byla šitá přímo na míru, jiná byla náročnější a u některých bylo už předem jasné, že tyto pro mě nejsou ani omylem a že je rozhodně dělat nebudu (např. Šmoulí svačinka). Naprostá většina úkolů pak spadala do kategorie "počkám a uvidím jestli mě něco napadne". Nápady se obvykle dostavily, ale nějak se nedostalo na jejich realizaci - škoda, přišli jste fakt o hodně. Ráda vařím, peču a vůbec připravuju jídlo, takže je jasné, že úkoly "z kuchyně" se mi líbili nejvíce.

Nejvíce mě nadchla rychlá večeře, kulinářský paradox a hádanky. Ani ne tak vlastní výroba, ale prohlížení výtvorů ostatních soutěžících. Naopak však nemůžu říct, že by se mi nějaký úkol vysloveně nelíbil. I když byl úkol nad mé síly, bavila jsem se výtvory ostatních a někdy se i škodolibě pošklebovala nad jejich neúspěchy.

Soutěžila jsem převážně sama a jaksi mimoděk. Většinu kulinářských úkolů dělávám normálně i bez soutěže, takže jen stačilo si pamatovat všechna zadání a nezapomenout fotit. Když se jako úkol objevilo něco, co jsem den před tím dělala a samozřejmě nevyfotila, docela mě to naštvalo. Od té doby jsem začala fotit skoro všechno, co jsem ukuchtila a o čem jsem si myslela, že by se mohlo časem také objevit jako úkol. Pravdou je, že z těchto předpřipravených fotografií jsem využila asi jen 3 všechno ostatní jsem vyráběla až po vyhlášení úkolu. A je taky pravdou, že některé úkoly mi pomohly při vymýšlení co vařit.

Jak už jsem řekla, soutěž se mi líbila. Jen mi přijde trošku nešťastné pravidlo, že každý splněný úkol musí mít vlastní článek. Občas to zahlcuje výpisy. Kliknu na úvodní stránku a v žebříčku AK je většina článků do soutěže. Co má číst ten, koho soutěž nezajímá? A taky bych uvítala, kdyby byla možnost splnit více úkolů v jednom, něco jako jsem loni provedla s pozvánkou. I letos jsem měla cukání spojit dva úkoly do jednoho a nejednou, ale netroufla jsem si. Myslím, že je to škoda, protože by mohly občas vzniknout zajímavé věci.

Na závěr děkuji mami za zajímavou soutěž a pokud bude další ročník, tak se nejspíš zase trošku zapojím.

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Janinka Janinka | Web | 31. srpna 2012 v 22:06

Tak ty jsi se škodolibě pošklebovala, jo? Ale to je dobře, alespoň někdo se bavil, když já prskala nad nezdarem :-D :-D.

Komentáře jsou uzavřeny.


Aktuální články

Reklama