Na reklamy nereaguju, okamžitě je mažu a pisatele blokuju!

Leden 2012

Jedeme dál!

27. ledna 2012 v 17:54 | Kerria |  Postřehy studenta
Po odmlce se vracím nejen k vám, ale i k rubrice ze studenstkého života. Pokud vás zajímá, proč byla tato rubrika tak dlouho mimo, tak důvod je prostý. Před rokem jsem prostě neudělala tu nejdůležitější zkoušku (paradigmata) z prvního ročníku a možná z celého studia, ohodnocenou takovým množstvím kreditů, že jsem nemohla ve studiu dál pokračovat.

Jak přišla Panenka Maria o nevinnost

21. ledna 2012 v 20:39 | Kerria |  Na téma týdne
Jednoho slunečného říjnového dne se dvě zaměstnankyně obecního úřadu palicovaly před kostelem a příšerně se nudily. Už několik dní nebylo do čeho píchnout a všichni zaměstnanci byli stále posíláni na stejná místa uklízet padající listí. Jenže listí zatím spíš nepadalo, než padalo a tak jen každý den zametly silnici a chodník. Za dvě hodiny nebylo co dělat, a to se nijak moc nehonily, spíš naopak. Vyhrabat listí z trávy byla Sysifovská práce, protože ho tam bylo tak málo, že prokluzovalo mezi zuby hrábí. To stačí tak jednou za týden

Máme výročí

11. ledna 2012 v 21:56 | Kerria |  Aktuálně
Sedíme si takhle s manželem u televize a čekáme, až Honzík usne. Na Barrandově běží nějaký zábavný pořad k výročí této stanice. Když v tom manžel vstane a začne prohlížet náš bar. Na otázku, co hledá, mi odpovídá, že bychom měli zapít to NAŠE výročí. Chvilku nechápu. Nevzpomínám si na žádné výročí, které by se vztahovalo k dnešnímu datu.

Ale manžel mě vyvede z omylu. Dnes je to přesně

11 let a 11 dní

co jsme měli naše první rande!
To je přece důvod k oslavě!


Cestou úspor

5. ledna 2012 v 17:07 | Kerria |  Na téma týdne
Tento článek jsem původně napsala k tématu "Smysl života". Jenže nějakým nedopatřením jsem jej nestihla tenkrát publikovat. Ale k tomuto tématu se, myslím, taky hodí.

Už jsem psala o tom, že smyslem života je žít právě tady a právě teď. Ale jsme lidé obdaření rozumem a chápeme, že je třeba také myslet na zadní kolečka. Pokud se teď máme dobře, bylo by fajn si trošku z toho schovat na později, kdyby náhodou bylo zle. Na tom nic není, podobně se chovají i některá zvířátka, i když často zapomenou, kde si co schovala, nebo že si vůbec někdy něco schovala.

Chceme lepší dnešek, na zítřek kašlem!

2. ledna 2012 v 21:06 | Kerria |  Na téma týdne
Chcete lepší život? Pak musíte mít nový auťák, televizi přes půl obyváku, dovolenou v bůhvíjakém zapadákově na mořském pobřeží, super-počítač, nejmodernější mobil, značkový hadříky... To jsou věci, které k lepšímu životu patří. Bez nich ten život nikdy lepší nebude. Chápete to?