Na reklamy nereaguju, okamžitě je mažu a pisatele blokuju!

Září 2011

Ticho za čokoládu

25. září 2011 v 19:15 | Kerria |  Rodina
Tento týden zemřel manželův vzdálený strýček. Vyjádřeno rodovými vazbami: s manželovou maminkou byli vlastníci. Tedy přízeň hooodně vzdálená, zde na Hané (možná i jinde) vyjadřovaná slovy "naše a jejich kráva se napily z jednoho potoka". Přesto s touto rodinou manžel udržuje snad nejvřelejší vztahy ze všeho svého příbuzenstva a i oni nás mají celkem v oblibě, o čemž svědčí pozvání na pohřeb, který se odbýval "v úzkém rodinném kruhu". Dokonce i na parte byl použit u termínu posledního rozloučení minulý čas, což dává tušit, že mimo onen úzký rodinný kruh rozesílali parte až po obřadu.

Jen tiše naslouchám

24. září 2011 v 14:28 | Kerria |  Svět blogu
Poslední dobou je na mém blogu docela ticho. Nějak nestíhám říct ostatním vše, co mám na srdci. Mami nedávno psala k tématu, že na filozofování je potřeba ticho a klid, proto ženy, zvláště matky, nebývají filozofkami. Nepotřebuji klid. Přemýšlím nebo chcete-li filozofuji stále a o všem. Zpestřuje mi to nudnou a nezáživnou práci ať už v domácnosti, nebo v současném zaměstnání. Dokonce ani štěbetání Hozníka, manžela nebo spolupracovníků mi nepřekáží. Přemýším si o tom, o čem se mluví a v duchu to zkoumám ze všech stran. Občas mě při tom napadají skutečně zajímavé věci, o něž bych se ráda s vámi podělila. Jenže se nedostává času, a tak jsem tiše.

Nezaprší a nezaprší

19. září 2011 v 20:10 | Kerria |  Aktuálně
Mnozí zřejmě budou v tomto článku hledat ironii k současnému deštivému počasí. Ale musím vás zklamat. U nás totiž neprší. Ono teda trošku prší, ale nic moc.

Nabízím přivýdělek

19. září 2011 v 18:09 | Kerria |  Peníze
Už se vám někdy stalo, že jste potkali někoho, kdo vás požádal o pár odpovědí do nějakého dotazníku? Za každý vyplněný dotazník má dotyčný nějakou provizi, zatímco vy za své odpovědi nedostanete vůbec nic. To však vždy neplatí. Existuje firma, která za vyplněný dotazník zaplatí přímo vám - dotazovaným.

Co jsme to snědli?

17. září 2011 v 17:57 | Kerria |  Všechno možné
Ač to na pekáči vypadá velmi podobně, králíček to není.

Letní tajemství

16. září 2011 v 20:55 | Kerria |  Na téma týdne
S létem lidé odkládají některé části oděvů a užívají si doteků vzduchu a sluníčka na nahé kůži. Někteří lidé si odloží méně, jiným je nahá kůže natolik příjemná, že občas odloží i části oděvů, které se běžně neodkládají. Patřím k těm, pro něž je příjemné být co nejméně svázán konvencemi i šatstvem. V létě si tedy patřičně užívám nahoty těla.

Asi nejméně nápadné je být pod šaty "naostro". Ačkoliv po dvou dětech už si nemůžu dovolit chodit bez podprsenky. Tak tedy jen polo-ostro. Je příjemné, když nejintimnější část těla není ničím omezována. A pro toho mýho je nesporně příjemné, když se mu při pohledu na partnerku občas naskytne nečekaný výhled....

Je velmi příjemné spávat nahá. Skoro stejně příjemné, jako se ráno probouzet vedle nahého partnera. Nevím, jak jiní, ale já sebou v noci docela dost házím, až mě z toho občas škrtí košile nebo pyžamo. V létě je tedy ráda odkládám a spím jen tak, jak mě pán Bůh stvořil. Přikrývka jemně hladí holé tělo. A když zbloudí partnerova ruka, je to příjemnější pro oba.

A co teprve koupání bez plavek. Už se ani nedivím nudistům. Sice jsem zatím nedospěla do stadia, že bych se nahá producírovala po nějaké veřejné, byť nudistické, pláži. Ale doma, proč ne! Je slast, když voda klouže po nahém těle. A stejně ráda mám, když mě po koupeli hřejí sluneční paprsky rovnoměrně po celém těle.

A jak jste na tom vy?

(k tématu týdne: Nahota)

Nechápu

11. září 2011 v 19:31 | Kerria |  Na téma týdne
Celý týden přemýšlím, jestli tento článek napsat, nebo to všechno nechat raději spát. O svém bratrovi se tu moc nezmiňuji a pravděpodobně spousta mých čtenářů ani netuší, že nějakého mám.

Kde to je? - Podivná ZOO

7. září 2011 v 17:00 | Kerria |  Kde to je?
Prázdniny skončily a já obnovuji "oblíbené" hádanky s turistickou tematikou. Prozatím budou jen jedenkrát za měsíc. Vzhledem k množství publikovaných článků na blogu v srpnu se obávám, že při častější frekvenci momentálně hrozí, že na blogu nebude téměř nic jiného.