Na reklamy nereaguju, okamžitě je mažu a pisatele blokuju!

Je mi to jedno

31. července 2010 v 19:05 | Kerria |  Na téma týdne
Sice jsem všechno k tématu nečetla, ale mám pocit, že většina blogerů se rozepsala o tom, že jim homosexuálové nevadí a nechápou jak je někdo může odsuzovat. No a pak se tu objevilo pár článků, že je to nechutné a jak to vůbec můžou dělat. A na které straně stojím vlastně já?


Mě jsou homosexuálové úplně lhostejní. Asi mám nějakou poruchu, ale kdykoliv jdu ven, nevnímám lidi jako jednotlivce, ale dav. A v davu si nevšimnu, jestli je někdo mladý nebo starý, oblečený nebo nahý, jestli se líbá s holkou nebo klukem... Nevšimnu si maminky s trojčaty, dokud některé nezačne ječet. Nevšimnu si vozíčkáře, pokud mi nezkříží cestu. Stejně tak si nevšimnu, že se dva kluci nebo holky drží za ruce nebo dokonce líbají. Obvykle si ani nevšimnu, že do autobusu nastoupila stařenka, kterou bych měla pustit sednout. Nemůžu za to, splyne s davem.

Vůbec si nejsem jistá, jestli jsem někdy nějaké homosexuály potkala. Nejspíš ano, ale nevšimla jsem si. Abych si jich všimla, museli by se líbat někde v úzké uličce a bránit mi tak v projití. To bych si sakra všimla a nejspíš jim vynadala do "nechutných buzerantů". Jsem proto snad homofobní? Já myslím, že ne, protože potkat ve stejné situaci dva líbající se seniory, puberťáky, romy, či kohokoliv jiného, reagovala bych nejpíš stejně. Akorát titul by v takovém případě byl jiný, ale stejně břitký.

Osobně žádného homosexuála neznám, nebo o tom alespoň nevím. Je to škoda. Mám pocit, že přátelství s kýmkoliv "nenormálním" (tím sloven se nechci nikoho dotknout, jen nemůžu přijít na žádné vhodnější) nás obohacuje. Pár nenormálních přátel mám a o to víc si jich vážím. Jediný problém je, že u takových přátelství je na obou stranách potřeba víc pochopení a tolerance než u jiných, protože naše životy jsou tolik odlišné.

Je mi jedno, co kdo dělá, co má na sobě, s kým chodí... Mám svých starostí dost, nemám potřebu řešit cizí životy a diskutovat o nich. Pravda, trošku blbě se mi s tím žije na vesnici, kde tu potřebu má snad každý a nejspíš jsem tu považována za podivínku. Ale to je mi nakonec taky jedno. Jen by mě zajímalo, proč lidi místo vychutnávání si svého vlastního života pořád jen řeší a roznášejí klebety. Nevíte někdo?

(k tématu týdne: Homosexualita)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama